Bun venit la Bran vă dorește eterna și fascinanta biserica ortodoxă română. Ne dați ceva?
Bunul gust și buna cuviință a popilor și călugărilor dovedită cu elocvență. Enjoy!

Rants & ravings
Ieri seară am fost vizitați de un gigant. Și așa cum m-au obișnuit, fetele mele s-au uitat curioase la el. Iar mai târziu… 🙂
[oqeygallery id=18]
De ce să-ți iei camera foto cu tine:
[oqeygallery id=17]
Hi Res file here (right click + save as): https://octavian.dunare.net/wp-content/uploads/radasca.jpg